Przyrządy i preparaty dla kosmetyczek

W hurtowni internetowej Corio każda kosmetyczka znajdzie mnóstwo przydatnych przyrządów i preparatów dla swojego gabinetu. Asortyment jest tam tworzony z ogromną dbałością oraz przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia i bogatej wiedzy. Znajdują się więc w nim produkty renomowanych marek, cenionych w branży kosmetycznej za swoją rzetelność. Każda przesyłka zostaje odpowiednio zapakowana, aby nie uległa zniszczeniu w transporcie, a także nadana najszybciej, jak to tylko możliwe. Firma zajmuje się jednak nie tylko sprzedażą, ale też prowadzeniem szkoleń.

Kombajny kosmetyczne

Jednym z niezwykle przydatnych produktów, usprawniających pracę w gabinecie, są bez wątpienia oferowane przez hurtownię Corio kombajny kosmetyczne. Przypadnie on do gustu każdemu, kto ceni sobie uniwersalne rozwiązania, ponieważ przydaje się do wykonywania różnego rodzaju zabiegów, takich jak światłoterapia, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, zamykanie naczynek, aromaterapia czy jonoforeza. Inwestując w taki sprzęt, można zaoszczędzić pieniądze oraz przestrzeń, gdyż z powodzeniem zastępuje on wiele innych pojedynczych urządzeń.

Dane firmowe "Hurtownia Kosmetyczna Corio":

Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675 | telefon: +48 786 270 542 | sklep.coriocs.pl | hurtowniacoriocs.pl

Oferta: http://sklep.coriocs.pl/kombajny-kosmetyczne-c-378_427.html

Mapa dojazdu:

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Podobne z tej kategorii:

Sklep z akcesoriami dla zwierząt

Obroża Foresto

Materace Hevea

Czytaj więcej

Skup złomu i surowców wtórnych

scrapssw.pl

Czarna Kawka - palarnia kawy i sklep online

Kliknij tutaj