Kreatywna praca z ludźmi

Fotografia, a szczególnie fotografia portretowa, jest uważana za jedno z najbardziej kreatywnych zajęć. Pozwala ona na stały rozwój zawodowy, który przynosi satysfakcję, a jednocześnie daje upust artystycznej energii kumulowanej w danej osobie. Tomasz Siwik doskonale rozumie konieczność połączenia sposobu na życie ze swoją pasją, dlatego też zajmuje się fotografią artystyczną w Olsztynie. Oprócz rozwijania umiejętności pracy ze sprzętem oraz znajdowania ujścia dla kreatywności, fotografia nierzadko wymaga także znakomitego kontaktu z drugim człowiekiem.

Sztuka z aparatem - fotografia artystyczna w Olsztynie

Zrozumienie dla modela czy zleceniodawcy jest często kluczowe dla powodzenia sesji. Zarówno osoba fotografowana, jak i fotograf muszą blisko współpracować oraz wiedzieć do jakiego celu dążą. Fotografia artystyczna, którą wykonuje w Olsztynie Tomasz Siwik, daje więcej swobody, zarówno artyście, jak i jego obiektom. Kompozycje stworzone w jej ramach są niejednokrotnie abstrakcyjne i nie obowiązują ich tak sztywne ramy jak to jest w przypadku na przykład fotografii portretowej. Wszyscy zainteresowani stworzeniem z tym fotografem wspólnego projektu, muszą koniecznie skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo.

Dane firmowe "Foto Siwik":

Giedajty | 11-042 Jonkowo Olsztyn | woj.: warmińsko-mazurskie | NIP: - | REGON: - | telefon: +48 534 981 151 | fotosiwik.pl | kontaktfotosiwik.pl

Oferta: więcej informacji

Mapa dojazdu:

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Podobne z tej kategorii:

Warsztaty pisarskie

Sprawdź

Repliki szabel

Szabla kawaleryjska

Profesjonalne studio fotograficzne

Kamerzysta ślubny - Vivo Studio Kraków