Szkoła dwujęzyczna w Warszawie

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 w Warszawie to miejsce dla młodych ludzi, którzy potrzebują odpowiedniej przestrzeni do rozwijania swoich pasji, zdobywania zainteresowań i wykształcenia w wielu dziedzinach. Prezentuje ona wiele istotnych wartości. Prowadzący rozwijają w dzieciach inteligencję emocjonalną, aby poza wiedzą, wysportowaniem i hobby, posiadały one również umiejętności komunikowania się z innymi i empatii. Jest to szkoła dwujęzyczna, która prowadzi dużo zajęć z języka angielskiego po to, by podopieczni mogli się nim swobodnie posługiwać, zarówno w swojej dalszej edukacji, jak i w życiu codziennym.

Szkoła prywatna

Szkoła prywatna nr 63 w Warszawie to podstawówka, która zwraca dużą uwagę na wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Oferuje zajęcia sportowe, językowe oraz z wielu dziedzin nauki. Posiada program, który jest doskonale dopasowany do wieku dzieci i uwzględnia naukę poprzez zabawę. Dostępnych jest również wiele zajęć dodatkowych płatnych i bezpłatnych oraz kół, które pozwalają dzieciom na nawiązanie nowych, trwałych relacji z rówieśnikami i rozwijanie zainteresowań i umiejętności. Szkoła wspiera przekazywanie młodym osobom istotnych wartości tak, by potrafiły bardzo dobrze radzić sobie w życiu społecznym.

Dane firmowe "Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63":

Wał Miedzeszyński 141 | 04-987 Warszawa | woj.: mazowieckie | NIP: - | REGON: - | telefon: +48 228 720 701 | www.szkola63.waw.pl | sekretariatszkola63.waw.pl

Oferta: Strona www

Mapa dojazdu:

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek07:00-18:00
Wtorek07:00-18:00
Środa07:00-18:00
Czwartek07:00-18:00
Piątek07:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Podobne z tej kategorii:

Szkoła języków obcych

www.smarttalk.pl

Język angielski dla dzieci

www.poliglotek.edu.pl