Nauka do egzaminu na uprawnienia budowalne

Potrzebujesz sprawdzonych materiałów, aby przygotować się do testów na uprawnienia architektoniczne? Koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy INVEST-PRROJECT, która stworzyła rewelacyjny program służący do nauki zagadnień z tej dziedziny. Baza pytań, która jest aktualizowana po każdej sesji egzaminacyjnej, pozwoli Ci na posiadanie najbardziej bieżących informacji w tym zakresie. W zależności od tego, jakiego typu urządzenia obsługujesz najczęściej, możesz zakupić licencję na wersję mobilną lub stacjonarną.

Uprawnienia architektoniczne - testy pisemne oraz ustne

Krajowa Komisja Kwalifikacyjna wyznacza dwa razy do roku daty, w których odbywają się egzaminy na uprawnienia architektoniczne. Testy pisemne oraz następujące krótko po nich ustne, przeprowadzane są w sesji zimowej i letniej w okręgowych oddziałach Izby Architektów RP. Aby do nich przystąpić należy w jasno określonym terminie złożyć wniosek kwalifikujący, a następnie oczekiwać jego weryfikacji. Po zaakceptowaniu go przez komisję możliwe jest przystąpienie do testu pisemnego na uprawnienia architektoniczne, a po jego zdaniu, do części ustnej. Pomoc w przygotowaniu do nich oferuje INVEST-PROJECT ze stworzonym przez specjalistów dedykowanym programie do nauki.

Dane firmowe "INVEST-PROJECT":

Laskowice 29 | 82-550 Prabuty | woj.: pomorskie | NIP: 581-187-77-68 | REGON: 360400166 | telefon: +48 576 996 325 | uprawnienia-architektoniczne.pl | biurouprawnienia-budowlane.pl

Oferta: Szczegóły

Mapa dojazdu:

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Podobne z tej kategorii:

Wynajem lokali i budynków dla firm - Buma Lubań

Czytaj więcej

Rolety

WWW

Beton polerowany

Szczegóły

Wykończ wnętrza z profesjonalistami

Usługi remontowe